Vaikų

fotosesija

Vaikai sparčiai auga. Nepastebėsite, kaip greitai ką tik gimęs kūdikis žengs pirmuosius žingsnius, eis į darželį, pirmąją klasę. Žaismingos Jūsų vaikų nuotraukos Jus džiugins ilgai, netgi tada, kai vaikai jau užaugs. Vaikų fotosesija – tai žaismingas ir linksmas procesas, profesionaliai pagautos vaikų išraiškos ir emocijos.

Naujagimio

fotosesija

Jus tuoj pat aplankys kūdikio gimimo džiaugsmas. Jūsų vaikas bus pats gražiausias ir mieliausias. Ši trapi ir švelni būtybė su laiku užaugs, sustiprės ir jūs greitai pamiršite, kaip nuostabiai atrodė tas mažas, ką tik gimęs žmogutis.

Naujagimio fotosesija skirta tiems, kas nori ilgam išsaugoti atmintyje ir ateityje parodyti savo užaugusiems vaikams, kaip jie atrodė pirmosiomis savo gyvenimo savaitėmis.

Galerija

Pasiruošimas fotosesijai

Vaikų fotosesija yra linksmas ir žaismingas procesas, todėl nuotraukose būna tiek daug vaikų šypsenų. Naujoje aplinkoje vaikui padėsite greičiau apsiprasti, jeigu atsinešite jo mėgstamų žaislų.

Kada fotografuoti vaiką?

Pirmąsias nuotraukas galima daryti kai vaikutis yra 1-2 savaičių. Žiūrėkite mūsų NAUJAGIMIO fotosesijos aprašymą.

Kitas tinkamas laikas fotografuotis yra tada, kai vaikui sueina 3–4 mėn. Tokio amžiaus vaikučiai jau sustiprėja ir gali savarankiškai laikyti galvytę, gulėdami ant pilvuko.

Kai vaikui sueina 6–7 mėn., jis jau gali sėdėti, ir tai leidžia mums padaryti dar daugiau įdomių nuotraukų.

Kitas labai svarbus etapas vaiko ir tėvų gyvenime yra pirmieji žingsniai. Dažniausiai tai sutampa su pirmuoju gimtadieniu.

Nebūtina daryti fotosesijas kiekvienu iš šių atveju, bet tai palengvins jums apsisprendimą, kokį vaiko raidos etapą norite įamžinti ir kokio rezultato tikitis iš fotosesijos.

Naujagimio fotosesija

Naujagimis yra kūdikis iki 2 savaičių. Labai svarbu daryti naujagimio fotosesiją tada, kai vaikučiui sueina 1–2 savaitės. Būtent tokio amžiaus vaikai didžiąją laiko dalį praleidžia miegodami, todėl fotosesijos metu galime ramiai juos paguldyti ir nufotografuoti. Naujagimio fotosesijoms naudojame įvairius krepšelius, dėžutes, skraistes ir kailius. 

Vaikučiai, kuriems sueina 3 ir daugiau savaičių jau ne tie patys miegantys mažyliai. Jie mažiau miega ir nenori ramiai gulėti. Jiems norisi judėti, bet jie dar nepakankami stiprūs, kad galėtų gulėti ant pilvuko ir laikyti galvytę. Tada jie greitai suirzta ir fotosesija pasidaro sudėtinga vaikams ir tėveliams. Todėl rekomenduojame geriau palaukti kol vaikui sueis 3-4 mėnesiai, kada vaikas pakankamai sustiprėja.

Naujagimio ir mažų vaikučių fotosesijoje pasirūpinkite, kad turėtumėte pašluostėlių, sauskelnių, drabužėlių perrengti, maisto ar mamos pieno. Vaiką gali tekti ne kartą pamaitinti ir pamigdyti.

Studijoje yra pakankamai šilta, kad galėtumėte vaikutį nurengti.

DĖMĖSIO! Registruotis naujagimio fotosesijai patariame paskutinį nėštumo mėnesį.

Apranga

Vaikų drabužėliai turėtų būti laisvi ir patogūs. Juk jiems reikės daug lakstyti, šokinėti, ropoti ir žaisti. Puikiai tinka džinsai ir lininiai drabužiai. Fotografuojant mažylius be drabužėlių, sauskelnes galima paslėpti po gražiomis kelnaitėmis. Labai gražiai vaikų nuotraukose atrodo megzti šalikai ir kepurės.

Jeigu turite linksmų kostiumų ir kaukių iš įvairių švenčių, būtinai atsineškite. Juk vaikui bus įdomu pamatyti užaugus, ką jis vaidino darželyje ar kuo buvo pasipuošęs karnavalui. 

Avalynė turėtų būti sausa ir švari.

Aksesuarai ir detalės

Vaikai yra labai kūrybiški, todėl galima atsinešti piešimo priemonių, mėgstamų žaislų. Vaikams patinka žaisti su balionais ir muilo burbulais.

Vaikai taip pat mėgsta mėgdžioti suaugusius. Mergaitėms patinka puoštis mamos papuošalais, naudoti mamos kosmetiką ir batelius. Berniukus traukia tėčio „žaislai“ – darbo įrankiai, meškerės ir pan.

Studijoje taip pat turime įvairių žaislų, todėl vaikams bus kuo užsiimti fotosesijos metu.

Su mažais vaikais rekomenduojame rinktis VIDUTINĘ fotosesiją, kad vaikas spėtų apsiprasti naujoje aplinkoje. Jeigu jūsų mažylis kantrus, galite rinktis ir ILGĄJĄ fotosesiją.

Taip pat siūlome

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Abu-var.-1-ouw8kmy8slli5kealg7sg2u1xhki6aq2v7gc041zyw copy

MAKIAŽAS

Profesionali visažistė parinks labiausiai jums ir jūsų pasirinktam stiliui tinkantį makiažą. Makiažas daromas prieš fotosesiją ir trunka apie 1 val.

Kaina: €35

Abu-var.-1-ouw8kmy8slli5kealg7sg2u1xhki6aq2v7gc041zyw

FOTOKNYGA

Albumas iš fotosesijos nuotraukų. Tai bus puikus prisiminimas ar dovana.

 

Kaina: nuo €45

drobe_bn2

NUOTRAUKA ANT DROBĖS

Pačios gražiausios nuotraukos vertos vietos ant Jūsų namų sienos. Padėsime Jums priderinti Jūsų pasirinktas nuotraukas prie Jūsų interjero ir parinkti gamybos medžiagas.  Dėl informacijos apie nuotraukų formatus, dydžius ir kainas susisiekite su mumis.

DK

Fotosesijos dovanų kuponas

Tai puiki dovana jūsų mylimiesiems ir draugams.  Jie smagiai praleis laiką fotosesijos metu. O rezultatas dar ilgai džiugins juos ir primins apie nuostabią jūsų dovaną.

 

KONTAKTAI

Susisiekime

Email

info@tadiena.lt

Tel.

+370 698 12008

Adresas

Laisvės al. 51B, Kaunas 44309

PARAŠYKITE