Erotinė

fotosesija

Erotinė fotosesija – tai unikalus intymus išgyvenimas. Nesvarbu, tai individuali ar poros erotinė fotosesija, mes garantuojame diskretiškumą ir užtikriname privatumą, jaukią aplinką ir palaikymą. Panaudoję profesionalų makiažą, šviesas ir šešėlius, atskleisime Jūsų grožį ir seksualumą.
Profesionalus fotografo darbas ir jauki studijos aplinka padės Jums atsipalaiduoti.

Jūsų erotinės nuotraukos gali būti netikėta ir jaudinanti dovana mylimam žmogui. Aktų nuotraukos – tai būdas užfiksuoti tam tikrą Jūsų gyvenimo laikotarpį. 

Galerija

Darome dviejų tipų erotines fotosesijas

Meninė erotinė fotosesija

Buduarinė fotosesija

Meninės fotosesijos metu atkleidžiamos gražiausios Jūsų kūno formos. Neįprastos pozos, tinkamai parinktas apšvietimo kampas sukuria kūno linijų, šviesos ir šešėlių žaismą. 

Kad turėtumėte laiko atsipalaiduoti prieš fotoaparatą, patariame rinktis VIDUTINĘ arba ILGĄJĄ fotosesiją. Nuotraukos fotografo galerijose be kliento sutikimo nepublikuojamos. Anonimiškumas garantuojamas.

Tokia fotosesija skirta žmonėms, kurie nori atrodyti jausmingi, gundantys ir seksualūs. Šios nuotraukos – puiki dovana antrajai pusei. Poros erotinėje fotosesijoje daugiausia dėmesio skiriame Jūsų jausmams. 

Kad turėtumėte laiko atsipalaiduoti prieš fotoaparatą, patariame rinktis VIDUTINĘ arba ILGĄJĄ fotosesiją. Erotinės nuotraukos fotografo galerijose be kliento sutikimo nepublikuojamos. Anonimiškumas garantuojamas!

Pasiruošimas fotosesijai

Prieš erotinę fotosesiją svarbu gerai pailsėti ir išsimiegoti. Nepamirškite atlikti kūno gražinimo procedūrų. Kelias valandas prieš fotosesiją nepatartina dėvėti aptemptų drabužių ir apatinių, kad jie nepaliktų žymių ant kūno. Patariame prieš fotosesiją pasidaryti profesionalų makiažą pas mus arba grožio salone. 

Apranga

Meninei fotosesijai reikėtų kuo mažiau drabužių. Čia svarbiausia kūno formos ir linijos. Fotosesijos metu galime naudoti įvairias medžiagas ir skraistes, kurias turime studijoje.

Buduarinei fotosesijai galite atsinešti apatinį trikotažą, aukštakulnius batelius. Prie nuogo kūno puikiai tiks užsegami arba užrišami megztiniai, kailiai, ilgi marškiniai.

Pageidaujant, galite užsakyti mūsų drabužių stilisto paslaugas.

Aksesuarai ir detalės

Aksesuarus rinkitės tokius, kurie geriausiai tiks prie jūsų aprangos. Nebijokite kartais ir “perlenkti lazdos”. Geriau į fotosesiją atsinešti daugiau aksesuarų, ir su fotografo pagalba suderinti tai, kas geriausiai tiks nuotraukoms.

Boudoir Video

NAUJIENA

Boudoir video tai nepamirštama patirtis. Tai gali būti puikus priedas prie Jūsų erotinės fotosesijos nuotraukų arba visiškai jas pakeisti.. Vaizdo klipas gali būti tiek asmeninis, tiek poros. 

Kiekvienam klipui sukuriama istoriją, leidžianti atskleisti Jūsų seksualumą arba poros jausmus. Tai puikus būdas išbandyti kažką naujo  ir įnešti naujus įspūdžius į poros santykius.

Buduarinis video tai mūsų nauja, bet labai populiari paslauga.

Asmeninis

€100

Video

Klipas

  • Filmavimo tema aptariama iš anksto;
  • Pasirenkama viena lokacija;
  • Filmavimo laikas iki 1 val.;
  • Licenzijuota muzika klipui – 1 daina;
  • Klipo trukmė 3-4 min.

Poros

€150

Video

Klipas

  • Filmavimo tema aptariama iš anksto;
  • Pasirenkama viena lokacija;
  • Filmavimo laikas iki 1,5 val.;
  • Licenzijuota muzika klipui – 1-2 dainos;
  • Klipo trukmė 5-10 min. 

Taip pat siūlome

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Abu-var.-1-ouw8kmy8slli5kealg7sg2u1xhki6aq2v7gc041zyw copy

MAKIAŽAS

Profesionali visažistė parinks labiausiai jums ir jūsų pasirinktam stiliui tinkantį makiažą. Makiažas daromas prieš fotosesiją ir trunka apie 1 val.

Kaina: €35

Abu-var.-1-ouw8kmy8slli5kealg7sg2u1xhki6aq2v7gc041zyw

FOTOKNYGA

Albumas iš fotosesijos nuotraukų. Tai bus puikus prisiminimas ar dovana.

 

Kaina: nuo €45

drobe_bn2

NUOTRAUKA ANT DROBĖS

Pačios gražiausios nuotraukos vertos vietos ant Jūsų namų sienos. Padėsime Jums priderinti Jūsų pasirinktas nuotraukas prie Jūsų interjero ir parinkti gamybos medžiagas.  Dėl informacijos apie nuotraukų formatus, dydžius ir kainas susisiekite su mumis.

DK

Fotosesijos dovanų kuponas

Tai puiki dovana jūsų mylimiesiems ir draugams.  Jie smagiai praleis laiką fotosesijos metu. O rezultatas dar ilgai džiugins juos ir primins apie nuostabią jūsų dovaną.

 

KONTAKTAI

Susisiekime

Email

info@tadiena.lt

Tel.

+370 698 12008

Adresas

Laisvės al. 51B, Kaunas 44309

PARAŠYKITE