Kūrybinė

fotosesija

Kūrybine fotosesija mes vadiname teminę fotosesiją, kurios metu sukursime Jums naują stilių, sugalvosime fotosesijos temą ir scenarijų. Fotosesija gali vykti studijoje arba kitoje aplinkoje, kuri geriausiai atspindi pasirinktą tematiką. Tai puiki galimybė išbandyti ką nors naujo ir turėti įdomias nuotraukas.

Jūsų svajonės vertos būti įgyvendintos.

Galerija

fotosesijos

Kaina

Fotosesijos tematiką aptarsime iš anksto. Drabužių stilistė parinks 3 skirtingus drabužių variantus, o visažistė padarys makiažą ir šukuoseną.

Kaina

nuo €200

Kūrybinė

Fotosesija

  • Fotosesijos tematikos aptarimas prieš fotosesiją;
  • Makiažas ir sušukavimas;
  • 3 stilisto parinkti drabužių variantai;
  • Bendra fotosesijos trukmė iki 3 val.;
  • 30 retušuotų skaitmenihnių nuotraukų.

Pasiruošimas fotosesijai

Kūrybinė fotosesija – tai daugiau negu paprasta fotosesija. Pasiruošimas jai užima daugiau laiko ir reikalauja daugiau pastangų. Prieš fotosesiją aptarsime pagrindinę fotosesijos idėją. Kiekviena kūrybinė fotosesija yra unikali. Ji gali būti susijusi su jūsų pomėgiais ar talentais arba gali būti visiškai neįprasta Jums. Kartu nuspręsime, kokio įvaizdžio norėtumėte, ir pradėsime ruoštis fotosesijai. Stilistės rūpinsis Jūsų išvaizda – drabužiais, šukuosena, makiažu. Jeigu nuspręsite fotografuotis ne studijoje, surasime fotosesijos vietą išvykoje. Galima fotografuotis mūsų studijoje arba gamtoje, apleistuose griuvėsiuose ar prabangiuose viešbučio apartamentuose. 

Susisiekite su mumis ir suderinsime visas detales, paskirsime fotosesijos laiką ir tada liks tik įgyvendinti Jūsų svajonę.

Taip pat siūlome

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Abu-var.-1-ouw8kmy8slli5kealg7sg2u1xhki6aq2v7gc041zyw

FOTOKNYGA

Albumas iš fotosesijos nuotraukų. Tai bus puikus prisiminimas ar dovana.

 

Kaina: nuo €45

drobe_bn2

NUOTRAUKA ANT DROBĖS

Pačios gražiausios nuotraukos vertos vietos ant Jūsų namų sienos. Padėsime Jums priderinti Jūsų pasirinktas nuotraukas prie Jūsų interjero ir parinkti gamybos medžiagas.  Dėl informacijos apie nuotraukų formatus, dydžius ir kainas susisiekite su mumis.

DK

Fotosesijos dovanų kuponas

Tai puiki dovana jūsų mylimiesiems ir draugams.  Jie smagiai praleis laiką fotosesijos metu. O rezultatas dar ilgai džiugins juos ir primins apie nuostabią jūsų dovaną.

 

KONTAKTAI

Susisiekime

Email

info@tadiena.lt

Tel.

+370 698 12008

Adresas

Laisvės al. 51B, Kaunas 44309

PARAŠYKITE