Šeimos

fotosesija

Tai puiki proga visai šeimai linksmai praleisti laiką ir įsiamžinti šeimos albumui. Gera nuotaika lydės Jus visos fotosesijos metu ir po to, kai žiūrėsite nuotraukas. Jūsų vaikai auga, o nuotraukos Jums primins, kokie jie buvo. Jaukioje studijoje jausitės kaip namuose. 

Galerija

Pasiruošimas fotosesijai

Fotosesijos sėkmė priklauso ne tik nuo fotografo meistriškumo, bet ir nuo jūsų pasiruošimo. Mūsų nuotraukos yra apie žmones – tokius, kokie jie yra gyvenime, kokiais jie norėtų būti. Paklauskite savęs, kaip norėtumėte atrodyti nuotraukose. Tai padės apsispręsti, ko reikės fotosesijai. Jeigu norite atrodyti natūraliai, užteks atsinešti aprangą, kurią dažniausiai vilkite ir labiausiai mėgstate. O gal norite susikurti visiškai naują įvaizdį ar vaidmenį? Pagalvokite, kokios detalės ir apranga padėtų tai įgyvendinti.

Apranga

Šeimos fotosesijoje paprastai dalyvauja daugiau žmonių, todėl svarbu, kad Jūsų drabužiai derėtų vieni prie kitų spalva bei stiliumi. Geriausiai atrodysite nuotraukoje, jeigu visi apsirengsite vienos spalvinės gamos drabužiais. Rinkitės laisvalaikio drabužius, jei norite linksmų ir žaismingų nuotraukų. Žaidimams su vaikais puikiai tinka džinsai. Portretinėms nuotraukoms geriausia rinktis ne ryškius, o vienspalvius drabužius. Iškilmingoms nuotraukoms galite pasipuošti puošnesniais drabužiais. Šilumos priduos megztos kepurės ir šalikai, o vasariniai drabužiai ir basos pėdutės suteiks lengvumo ir žaismingumo. Avalynė turėtų būti sausa ir švari.

Aksesuarai ir detalės

Fotografuojantis su mažesniais vaikais, galima atsinešti mėgstamų žaislų, ryškių detalių. Mergaitėms patinka puoštis mamos papuošalais ir aksesuarais, o berniukai mėgsta savo mašinas ir kamuolius. Pliušiniai žaislai, mylimiausia lėlė ar knyga padės vaikui greičiau apsiprasti naujoje aplinkoje ir puikiai tiks nuotraukoms.
Studijoje turime įvairių žaislų ir aksesuarų, kuriuos galėsime panaudoti Jūsų fotosesijoje.

Jeigu Jūsų šeima turi bendrų pomėgių, atsineškite kažką, kas būtų su tuo pomėgiu susiję.

Į fotosesiją galite atsivesti ir savo augintinius.

Taip pat siūlome

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Abu-var.-1-ouw8kmy8slli5kealg7sg2u1xhki6aq2v7gc041zyw copy

MAKIAŽAS

Profesionali visažistė parinks labiausiai jums ir jūsų pasirinktam stiliui tinkantį makiažą. Makiažas daromas prieš fotosesiją ir trunka apie 1 val.

Kaina: €35

Abu-var.-1-ouw8kmy8slli5kealg7sg2u1xhki6aq2v7gc041zyw

FOTOKNYGA

Albumas iš fotosesijos nuotraukų. Tai bus puikus prisiminimas ar dovana.

 

Kaina: nuo €45

drobe_bn2

NUOTRAUKA ANT DROBĖS

Pačios gražiausios nuotraukos vertos vietos ant Jūsų namų sienos. Padėsime Jums priderinti Jūsų pasirinktas nuotraukas prie Jūsų interjero ir parinkti gamybos medžiagas.  Dėl informacijos apie nuotraukų formatus, dydžius ir kainas susisiekite su mumis.

DK

Fotosesijos dovanų kuponas

Tai puiki dovana jūsų mylimiesiems ir draugams.  Jie smagiai praleis laiką fotosesijos metu. O rezultatas dar ilgai džiugins juos ir primins apie nuostabią jūsų dovaną.

 

KONTAKTAI

Susisiekime

Email

info@tadiena.lt

Tel.

+370 698 12008

Adresas

Laisvės al. 51B, Kaunas 44309

PARAŠYKITE