Asmeninė

fotosesija

Tai – ne paprastas portretas, tai Jūsų istorija, papasakota asmeninėmis nuotraukomis. Jeigu turite neįprastą hobį ar pomėgį, galime atskleisti jo grožį ir subtilybes asmeninėje fotosesijoje. Mes padėsime Jums atskleisti Jūsų grožį ir asmenybę.
Nesijaudinkite, jeigu nežinote, kaip pozuoti ir nejaukiai jaučiatės prieš fotoaparatą. Net 95 % mūsų klientų tvirtina, kad „nemoka pozuoti“ ir „yra nefotogeniški“. Mes patarsime ir parodysime, kaip nuotraukose atrodyti gražiai, ir visiškai nesvarbu, kokią patirtį turite. 

Asmeninė fotosesija – tai smagi pramoga ir puikios nuotraukos.

Galerija

Pasiruošimas fotosesijai

Fotosesijos sėkmė priklauso ne tik nuo fotografo meistriškumo, bet ir nuo jūsų pasiruošimo. Mūsų nuotraukose svarbiausi esate Jūs. Paklauskite savęs, kaip norėtumėte atrodyti nuotraukose? Tai padės apsispręsti, ko reikės fotosesijai. Jeigu norite atrodyti natūraliai, užteks atsinešti aprangą, kurią dažniausiai vilkite ir labiausiai mėgstate. O gal norite susikurti visiškai naują įvaizdį ar vaidmenį? Pagalvokite, kokios detalės ir apranga padėtų tai įgyvendinti.

Didelę įtaką galutiniam rezultatui moterims daro makiažas ir šukuosena. Jeigu norite gražių nuotraukų, patariame pasinaudoti mūsų profesionalių visažo meistrių paslaugomis arba pasidaryti profesionalų fotomakiažą grožio salone. 

Apranga

Tik jūs žinote, kokie drabužiai jums geriausiai tinka. Drabužių komplektų atsineškite tiek, kiek kartų spėsite persirengti fotosesijos metu. Rekomenduojamas persirengimų skaičius nurodytas fotosesijų kainų lentelėje. Jis gali keistis priklausomai nuo garderobo sudėtingumo. Pasikeisti vakarinę suknelę su visais aksesuarais užtrunka ilgiau negu persirengti palaidinę. Prie aprangos nepamirškite priderinti avalynės. Šaltuoju metų laiku patartina atsinešti lengvesnę avalynę. Avalynė turėtų būti sausa ir švari.

Jeigu norite, kad mūsų stilistai parinktų jums drabužius ar sukurtų jums naują stilių, rinkitės mūsų kūrybinę fotosesiją.

Aksesuarai ir detalės

Aksesuarus rinkitės tokius, kurie geriausiai tiks prie jūsų aprangos. Pagalvokite apie metų laiką, artėjančias šventes ar progas. Gal norėsite panaudoti detales, atspindinčias šį laikotarpį. Nebijokite kartais ir „perlenkti lazdos“. Geriau į fotosesiją atsinešti daugiau aksesuarų ir su fotografo pagalba suderinti tai, kas geriausiai tiks nuotraukoms.

Jūsų pomėgiai

Kas geriau papasakos apie jus, jei ne jūsų pomėgiai… Daugelis žmonių turi hobį. Koks yra jūsų hobis? Kokie daiktai ar detalės padėtų apie jį papasakoti nuotraukose? Jeigu grojate gitara, atsineškite ją su savimi. Jeigu sportuojate, atsineškite aprangą ar naudojamą sporto inventorių. Būkite kūrybiški – jeigu vairuojate motociklą, negalėsite jo atsivežti į studiją, bet šalmas ir odinė striukė puikiai sudarys vaizdą apie jūsų pomėgį.
Į fotosesiją galite atsivesti ir savo augintinius.

Taip pat siūlome

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Abu-var.-1-ouw8kmy8slli5kealg7sg2u1xhki6aq2v7gc041zyw copy

MAKIAŽAS

Profesionali visažistė parinks labiausiai jums ir jūsų pasirinktam stiliui tinkantį makiažą. Makiažas daromas prieš fotosesiją ir trunka apie 1 val.

Kaina: €35

Abu-var.-1-ouw8kmy8slli5kealg7sg2u1xhki6aq2v7gc041zyw

FOTOKNYGA

Albumas iš fotosesijos nuotraukų. Tai bus puikus prisiminimas ar dovana.

 

Kaina: nuo €45

drobe_bn2

NUOTRAUKA ANT DROBĖS

Pačios gražiausios nuotraukos vertos vietos ant Jūsų namų sienos. Padėsime Jums priderinti Jūsų pasirinktas nuotraukas prie Jūsų interjero ir parinkti gamybos medžiagas.  Dėl informacijos apie nuotraukų formatus, dydžius ir kainas susisiekite su mumis.

DK

Fotosesijos dovanų kuponas

Tai puiki dovana jūsų mylimiesiems ir draugams.  Jie smagiai praleis laiką fotosesijos metu. O rezultatas dar ilgai džiugins juos ir primins apie nuostabią jūsų dovaną.

 

KONTAKTAI

Susisiekime

Email

info@tadiena.lt

Tel.

+370 698 12008

Adresas

Laisvės al. 51B, Kaunas 44309

PARAŠYKITE