Nėščiosios

fotosesija

Kūdikio laukimo laikotarpis kupinas džiaugsmo ir laimės. Nėščiosios moters kūnas įgauna gražias formas ir linijas. Tarp kūdikio ir mamos užsimezga ryšys, šilti jausmai, kuriuos mes ir stengiamės užfiksuoti nuotraukose.

7-8 mėnesių nėštukių pilvukas labiausiai tinka fotografuoti.

Galerija

Pasiruošimas fotosesijai

Fotografuotis su pilvuku geriausias laikotarpis yra tada, kai jis jau pakankamai matomas, bet Jums dar nėra sunku judėti. 7-8 nėštumo mėnuo yra geriausias tokiai fotosesijai. 

Apranga

Suprantame, kad nėštumo laikotarpiu sunku surasti drabužius, į kurios dar telpate. Laimei, visai nebūtina turėti tokių drabužių fotosesijai. Gražiai atrodo prasegti marškinėliai. Neužsisegantys džinsai irgi yra neatsiejama šio laikotarpio dalis ir jie gali būti linksmų nuotraukų atributas. Būsimoms mamoms puikiai tinka vyriški marškiniai. Tinka visi drabužiai, išryškinantys pilvuką – marškinėliai, aptempti golfai ir suknelės, užrišami ir užsegami megztiniai.
Fotografuojantis kartu su tėveliu ar vaikais, stenkitės suderinti drabužių spalvas ir stilių.

Avalynė turėtų būti sausa ir švari. 

Aksesuarai ir detalės

Gėlės gražiai atrodo nėščiosios nuotraukose. Ypač tinka gėlės su stambiais žiedais. Jeigu jau turite vaikučio batelius, kojines ar kepuraitę, atsineškite į fotosesiją. Jeigu norėsite nufotografuoti apnuogintą pilvuką ir gražias linijas, mūsų studijoje panaudosime įvairių spalvų medžiagas ir skraistes.

Taip pat siūlome

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Abu-var.-1-ouw8kmy8slli5kealg7sg2u1xhki6aq2v7gc041zyw copy

MAKIAŽAS

Profesionali visažistė parinks labiausiai jums ir jūsų pasirinktam stiliui tinkantį makiažą. Makiažas daromas prieš fotosesiją ir trunka apie 1 val.

Kaina: €35

Abu-var.-1-ouw8kmy8slli5kealg7sg2u1xhki6aq2v7gc041zyw

FOTOKNYGA

Albumas iš fotosesijos nuotraukų. Tai bus puikus prisiminimas ar dovana.

 

Kaina: nuo €45

drobe_bn2

NUOTRAUKA ANT DROBĖS

Pačios gražiausios nuotraukos vertos vietos ant Jūsų namų sienos. Padėsime Jums priderinti Jūsų pasirinktas nuotraukas prie Jūsų interjero ir parinkti gamybos medžiagas.  Dėl informacijos apie nuotraukų formatus, dydžius ir kainas susisiekite su mumis.

DK

Fotosesijos dovanų kuponas

Tai puiki dovana jūsų mylimiesiems ir draugams.  Jie smagiai praleis laiką fotosesijos metu. O rezultatas dar ilgai džiugins juos ir primins apie nuostabią jūsų dovaną.

 

KONTAKTAI

Susisiekime

Email

info@tadiena.lt

Tel.

+370 698 12008

Adresas

Laisvės al. 51B, Kaunas 44309

PARAŠYKITE