Dalykinė / CV

fotosesija

Šiame skaitmeniniame amžiuje, kai visą informaciją klientai randa internete, labai svarbu tinkamai save reprezentuoti internetinėje erdvėje. Kokybiškos nuotraukos formuoja teigiamą kliento nuomonę apie Jus. Pagal statistinius duomenis, CV su profesionaliomis kokybiškomis dalykinėmis nuotraukomis, sulaukia daugiau atsakymų, negu CV be nuotraukų arba su “mėgėjiškomis” nuotraukomis. 

Galerija

Apranga ir detalės

 Aprangą reikėtų pasirinkti tokią, kurį atitinka Jūsų profesiją. Formaliom nuotraukom labiau tinka griežta apranga – kostiumai, kostiumėliai, marškiniai, kaklaraištis. Laisvo stiliaus nuotraukom tinka švarkai, megztiniai, marškiniai, golfai.

Taip pat galima fotografuotis su darbine apranga, jeigų tokią turite.

Taip pat siūlome

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Abu-var.-1-ouw8kmy8slli5kealg7sg2u1xhki6aq2v7gc041zyw copy

MAKIAŽAS

Profesionali visažistė parinks labiausiai jums ir jūsų pasirinktam stiliui tinkantį makiažą. Makiažas daromas prieš fotosesiją ir trunka apie 1 val.

Kaina: €35

Abu-var.-1-ouw8kmy8slli5kealg7sg2u1xhki6aq2v7gc041zyw

FOTOKNYGA

Albumas iš fotosesijos nuotraukų. Tai bus puikus prisiminimas ar dovana.

 

Kaina: nuo €45

drobe_bn2

NUOTRAUKA ANT DROBĖS

Pačios gražiausios nuotraukos vertos vietos ant Jūsų namų sienos. Padėsime Jums priderinti Jūsų pasirinktas nuotraukas prie Jūsų interjero ir parinkti gamybos medžiagas.  Dėl informacijos apie nuotraukų formatus, dydžius ir kainas susisiekite su mumis.

DK

Fotosesijos dovanų kuponas

Tai puiki dovana jūsų mylimiesiems ir draugams.  Jie smagiai praleis laiką fotosesijos metu. O rezultatas dar ilgai džiugins juos ir primins apie nuostabią jūsų dovaną.

 

KONTAKTAI

Susisiekime

Email

info@tadiena.lt

Tel.

+370 698 12008

Adresas

Laisvės al. 51B, Kaunas 44309

PARAŠYKITE