Poros fotosesija

Romantiška poros fotosesija – tai laikas, kai įamžinami dviejų žmonių jausmai. Nesvarbu, Jūs kartu 3 mėnesius ar 40 metų, nuotraukose mes atskleisime Jūsų jausmus ir Jūs turėsite ką prisiminti bei parodyti draugams. Skirkite laiko romantinei poros fotosesijai ir turėsite smagių prisiminimų sau ir būsimoms kartoms bei gražų savo jausmų įrodymą. Nuspręskite, kokių nuotraukų norėsite – linksmų, romantiškų, o gal aistringų, ir mes įgyvendinsime jūsų norus.
Fotografo patarimai padės atsipalaiduoti ir atrodyti natūraliai, o smagiai praleistas laikas fotosesijoje suteiks džiaugsmo Jums abiems.

Galerija

Pasiruošimas fotosesijai

 Pagalvokite, kaip norėtumėte atrodyti nuotraukose. Ką turėtų pasakyti jūsų draugai pamatę jus nuotraukose? Tai padės apsispręsti, ko reikės fotosesijai. Jeigu norite atrodyti natūraliai, užteks atsinešti aprangą, kurią dažniausiai vilkite ir labiausiai mėgstate. O gal norite susikurti visiškai naują įvaizdį ar vaidmenį. Pagalvokite, kokios detalės ir apranga padėtų tai įgyvendinti.

Apranga

Tik jūs žinote, kokie drabužiai jums geriausiai tinka. Drabužių komplektų atsineškite tiek, kiek kartų spėsite persirengti fotosesijos metu. Rekomenduojamas persirengimų skaičius nurodytas fotosesijų kainų lentelėje. Jis gali keistis priklausomai nuo garderobo sudėtingumo. Juk pasikeisti vakarinę suknelę su visais aksesuarais užtrunka ilgiau negu persirengti palaidinę. Prie aprangos nepamirškite priderinti avalynės. Šaltuoju metų laiku patartina atsinešti ir lengvesnę avalynę. Drabužių spalvas ir stilių derinkite prie partnerio (-ės) drabužių.

Avalynė turėtų būti sausa ir švari.

Aksesuarai ir detalės

Aksesuarus rinkitės tokius, kurie geriausiai tiks prie jūsų aprangos. Pagalvokite apie metų laiką, artėjančias šventes ar progas. Gal norėsite panaudoti detales, atspindinčias šį laikotarpį. Nebijokite kartais ir “perlenkti lazdos”. Geriau į fotosesiją atsinešti daugiau aksesuarų, ir su fotografo pagalba suderinti tai, kas geriausiai tiks nuotraukoms.

Papildomos paslaugos

Makiažas fotosesijai

Kaina: €30

Fotoknyga

Kaina: nuo €29

Nuotrauka ant drobės

Kaina: nuo €19

Fotosesijos dovanų kuponas

Kaina: nuo €39