studija TaDiena.lt

FOTOSESIJOS

FOTOSESIJOS STUDIJOJE IR IŠVYKOJE

GRAŽIOS NUOTRAUKOS IR SMAGŪS PRISIMINIMAI

Dažnai sutinkame žmones, kurie nejaukiai jaučiasi prieš fotoaparatą, nežino kaip pozuoti ir gražiai atrodyti nuotraukose. Patarsime Jums, kaip atsipalaiduoti, kaip geriau pozuoti. Parinksime tinkamą apšvietimą ir kompoziciją taip, kad nuotrauka būtų natūrali ir graži, o Jūs liktumėte patenkinti.

Naujiena

Siūlome išbandyti naują paslaugą - VIDEO PORTRETĄ

Klientų atsiliepimai

“Ačiū už labai gražias nuotraukytes. Vilma jau baigia ekrane skylę pražiūrėti :). Pagarbiai Darius, Vilma ir Mangirdas”

Darius, Vilma ir Mangirdas

“Norėjau jums padėkoti už labai gražias šeimos fotosesjos nuotraukas! Kaina, kokybė ir jūsų profesionalumas pukiai atitiko mūsų lūkesęius, dar kartą dėkoju ir linkiu jums gerų švenčių!”

Jurgita

“Sveiki, fotografavausi Jūsų studijoje. Esu patenkinta ne tik rezultatu, bet ypač pačia fotosesija. Jūsų nuoširdus ir paprastas bendravimas sukuria šiltą ir jaukią atmosferą, kuri būtina tokioms pozuotojoms kaip aš. Todėl ačiū už puikiai praleistą laiką ir profesionalų rezultatą. 

Būtinai rekomenduosiu Jus savo pažįstamiems. Sėkmės darbuose.”

Aistė

“Sveiki, didelis ačiū už nuostabią foto sesiją ir kokybiškas, meniškas ir labai gražias nuotraukas!!!!!!!!:)”

Mikalauskai

FOTOSESIJOS KAINA

FOTOSESIJOS KAINA PRIKLAUSO NUO TRUKMĖS, VIETOS IR NUOTRAUKŲ SKAIČIAUS.

MINI fotosesija studijoje

Fotosesija mūsų studijoje trunka iki 30 min. Spėsime padaryti 10 nuotraukų, kurias retušuotas atsiųsime el. paštu. Per 30 min. spėsite persirengti 1 kartą. 

Puikiai tinka norintiems greito rezultato.

TRUMPOJI fotosesija studijoje

Fotosesija mūsų studijoje trunka iki 30 min. Spėsime padaryti 15 nuotraukų, kurias retušuotas atsiųsime el. paštu. Per 30 min. spėsite persirengti 1-2 kartus. 

VIDUTINĖ fotosesija studijoje

Fotosesija mūsų studijoje trunka iki 60 min. Spėsime padaryti 25 nuotraukas, kurias retušuotas atsiųsime  el. paštu. Spėsite persirengti 3-4 kartus, todėl nuotraukos bus įvairesnės ir įdomesnės. Per 1 val. spėsite apsiprasti ir fotosesija nenuvargins Jūsų. 

ILGOJI fotosesija studijoje

Fotosesija mūsų studijoje trunka iki 1,5 val. Spėsime padaryti ne mažiau kaip 40 nuotraukų, kurias retušuotas atsiųsime  el. paštu. Spėsite persirengti 4–6 kartus, todėl atsineškite kuo įvairesnių drabužių ir aksesuarų. Galėsime padaryti daugiau įdomesnių ir originalių nuotraukų. 

MINI

49€

TRUMPOJI

59€

VIDUTINĖ

79€

ILGOJI

95€

IŠVYKOJE

95€

KŪRYBINĖ

-

Nuo 200€

VIDEO PORTRETAS

100€

50€

Kainos galioja fotosesijoje dalyvaujant iki 6 žmonių. Papildomas žmogus fotosesijoje kainuoja 5 eur (Fotostudijoje patogiai telpa iki 10 žmonių)

Taip pat siūlome

PAPILDOMOS PASLAUGOS

Abu-var.-1-ouw8kmy8slli5kealg7sg2u1xhki6aq2v7gc041zyw copy

MAKIAŽAS

Profesionali visažistė parinks labiausiai jums ir jūsų pasirinktam stiliui tinkantį makiažą. Makiažas daromas prieš fotosesiją ir trunka apie 1 val.

Kaina: €35

Abu-var.-1-ouw8kmy8slli5kealg7sg2u1xhki6aq2v7gc041zyw

FOTOKNYGA

Albumas iš fotosesijos nuotraukų. Tai bus puikus prisiminimas ar dovana.

 

Kaina: nuo €45

drobe_bn2

NUOTRAUKA ANT DROBĖS

Pačios gražiausios nuotraukos vertos vietos ant Jūsų namų sienos. Padėsime Jums priderinti Jūsų pasirinktas nuotraukas prie Jūsų interjero ir parinkti gamybos medžiagas.  Dėl informacijos apie nuotraukų formatus, dydžius ir kainas susisiekite su mumis.

DK

Fotosesijos dovanų kuponas

Tai puiki dovana jūsų mylimiesiems ir draugams.  Jie smagiai praleis laiką fotosesijos metu. O rezultatas dar ilgai džiugins juos ir primins apie nuostabią jūsų dovaną.