Vestuvių fotografai Jūsų Šventei

12 metų patirtis tobulam Jūsų kadrui!

Jūs esate verti geriausių prisiminimų!

Jūsų šventės diena yra TA DIENA, kurią Jūs kruopščiai planuojate ir jos labai laukiate.  Tai ypatinga diena, nes ji bus pilna emocijų ir laimės akimirkų, kurių prisiminimais norėsite džiaugtis visą gyvenimą. Mes vertiname Jūsų pastangas planuojant ir organizuojant šventę ir suprantame, kaip Jums yra svarbu gauti gražias nuotraukas, kuriose bus įamžintos gražiausios TOS DIENOS akimirkos.

Metams prabėgus, profesionaliai padarytos nuotraukos primins Jums visas šventės detales – jausmus, išgyventus prie altoriaus,  bučinio šilumą, tėvų džiaugsmo ašaras ir jaunųjų šokį.

Apie mus

Esame pora, laimingai vedę jau daugelį metų. Kai turime laisvo laiko, mėgstame keliauti, skaityti knygas, gerą kiną ir pokalbius prie skanios arbatos puodelio. 

Taip jau sutapo, kad visada dirbome kartu. 2008 m. atsisakėme karjeros tarptautinėje kompanijoje ir nusprendėme hobį paversti savo darbu. Taip atsirado TaDiena.lt. Kai užsiimame mėgstama veikla, darbas tampa malonumu. 

Sergejus ir Ramunė

vestuviu fotografai

Portfolio

Mes džiaugiamės būdami poros laimingiausios gyvenimo dienos dalimi. Ir tai mus įkvepia ir skatina judėti pirmyn! Peržvelkite mūsų užfiksuotas akimirkas. Smagios peržiūros!

Paskutiniai darbai

Paslaugų kaina

Jaunoji, vilkinti nuostabia suknele… Nuoširdžios šypsenos, Meilė ir Laimė jaunųjų akyse – visa tai bus Jūsų vestuvinėse nuotraukose, nes tik tai ir yra svarbu.

€400

€300

MINI

€600

€500

standart

€900

€800

premium

€1200

€1100

elite

Mes užfiksuosime Jūsų išgyventus jausmus, nepamirštamų emocijų įvairovę. Nepakartojamos šypsenos, džiugesio akimirkos bus įamžintos, kad Ta Diena būtų neužmirštama.

Dovana!

Likusių  laisvų dienų užsakymams dovanojame 100 Eurų nuolaidą

Paskubėkite, laisvų vietų skaičius ribotas!

Papildomos paslaugos

Vestuvių fotoknyga

Nuotraukas maloniau žiūrėti verčiant stilingą fotoknygą prie kavos puodelio! 

Patikėkite savo vestuvinio albumo  sukūrimą mums ir mes sumaketuosime ir pagaminsime nepakartojamą ir unikalų meno kūrinį. Albumus galite užsakyti sau ir savo artimiesiems.

Jūsų nuotrauka ant sienos

Jeigu Jums neužtenka nuotraukų albume ir norite gražiausiomis nuotraukomis papuošti savo namus, didelio formato įrėmintos nuotraukos – geriausias sprendimas.
Mes turime didelę patirtį ruošiant menines nuotraukas interjerui, todėl pagaminsime Jums  gražiausias nuotraukas bet kokio dydžio ir formato.

Dar abejojate?

Galime pažadėti Jums geriausią rezultatą. Ir štai kodėl:

Nufotografavome daugiau kaip 100 laimingų porų vestuvinių ceremonijų, ir sukaupėme nemažą fografavimo patirtį.

Fotografuojame tiek reportažiniu, tiek pozuotu stiliumi. Jeigu jaučiatės nedrąsiai pozuodami, mes Jums patarsime ir padėsime.

Naudojame tik patikimą profesionalią foto įrangą, nes negalime rizikuoti sugadinti šventę netikėtais gedimais.  Visada turime atsarginę fotografavimo įrangą.

 Naudojame studijinį apšvietimą fotosesijoms gamtoje, kas leidžia padaryti įdomesnes ir įspūdingesnes nuotraukas.

Fotografuojame tik aukščiausios raiškos RAW formatu. Jis užtikrina geriausią vaizdo kokybę. 

Visos nuotraukos yra retušuojamos, tvarkoma spalvinė gama, taikomas meninis apdirbimas. Nuotraukos paruošiamos spausdinimui ir peržiūrai internete.

Mes visada atvykstame laiku. 

Daugiau nei pusė mūsų fotografuotų porų sugrįžta fotografuotis toliau. Dažnai darome nėštumo ir šeimos fotosesijas.

Mūsų tikslas – sukurti Jūsų ir Jums svarbių akimirkų meniškas ir įsimintinas nuotraukas, kurios džiugins Jus visą gyvenimą. 

Jaunųjų atsiliepimai

Turėjome ne vieną fotosesija šioje jaukioje studijoje, visuomet džiaugiamės labai dailiomis nuotraukomis, kurių kiekviena būna verta rėmelio  fotografas įžvalgus, draugiškas ir profesionalus, o vizažistės makiažas visuomet tobulas!
Norime Jums padekoti uz puikias nuotraukas ir, zinoma, albuma. Aciu uz skirta mums laika, kantrybe, silta ir malonu bendravima. Esame labai patenkinti Jusu darbu. Dar karta aciu uz iamzintas graziausias musu sventes akimirkas. Linkime Jums kurybines sekmes.

Ingrida ir Andrius

Esame labai patenkinti, kad pasirinkome Jus savo fotografais. Nuotraukos puikios ir mums buvo labai lengva fotografuotis, kai patarėte ką daryti. 

Jūs geriausia investicija mūsų vestuvėse!  Ačiū labai.

Kristina ir Andrius

Ačiū už neužmirštamą nuotykį ir puikias nuotraukas. Laimingi esame visa šeima.
Ačiū už kokybiškas nuotraukas! Pozuoti nemoku ir neturiu fantazijos tokiems dalykams, tačiau fotografas puikiai sustatė visas pozas, kad nuotraukose matytusi visi gražumai 🤰😌

Parašykite Mums

Laisvės al. 51B, Kaunas 44309

UŽEIKITE

+370 698 12008

SKAMBINKITE

info@tadiena.lt

RAŠYKITE

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas