Ta Diena, kai pasaulis sukasi apie Jus!

Vestuvių fotografas Jūsų šventei

Jūs esate verti geriausių prisiminimų!

Jūs esate verti geriausių prisiminimų!

Jūsų šventės diena yra TA DIENA, kurią Jūs kruopščiai planuojate ir jos labai laukiate.  Tai ypatinga diena, nes ji bus pilna emocijų ir laimės akimirkų, kurių prisiminimais norėsite džiaugtis visą gyvenimą. Mes vertiname Jūsų pastangas planuojant ir organizuojant šventę ir suprantame, kaip Jums yra svarbu gauti gražias nuotraukas, kuriose bus įamžintos gražiausios TOS DIENOS akimirkos.

Metams prabėgus, profesionaliai padarytos nuotraukos primins Jums visas šventės detales – jausmus, išgyventus prie altoriaus,  bučinio šilumą, tėvų džiaugsmo ašaras ir jaunųjų šokį.

SP

Mano tikslas – sukurti Jums meniškas ir įsimintinas nuotraukas.

Sergejus

Nufotografuota daugiau kaip 100 laimingų porų vestuvinių ceremonijų!

Portfolio

Vestuvių video

Papildomai prie fotografavimo paslaugų galite užsakyti filmavimo paslaugą. Kartu sukūrsime 4-5 min. VESTUVIŲ VIDEO klipą.

quotes123.png

Džiaugiuosi būdamas poros laimingiausios gyvenimo dienos dalimi. Ir tai įkvepia manę ir skatina judėti pirmyn!

Sergejus

Paslaugų kaina

Savo darbą vertinų valandiniu tarifu. Jūs galite patys nuspręsti kiek laiko norite fotografuotis ir nesirišti prie jokių fotografavimo planų ir paketų.

Fotografavimo valandos kaina €100

Minimalus fotografavimo laikas 2 val.

Vykstant už Kauno ribų prisideda kūro išlaidos.

Nuotraukos paruošiamos ir atiduodamos per 2 mėn.

Kitą dieną po šventės gausite kelias retušuotas nuotraukas pasidalinimui socialiniuose tinkluose.

Papildomos paslaugos

Vestuvių albumas

Nuotraukas maloniau žiūrėti verčiant stilingą fotoknygą prie kavos puodelio!

Patikėkite savo vestuvinio albumo sukūrimą mums ir mes sumaketuosime ir pagaminsime nepakartojamą ir unikalų meno kūrinį. Albumus galite užsakyti sau ir savo artimiesiems.

Nuotrauka ant drobės

Jeigu Jums neužtenka nuotraukų albume ir norite gražiausiomis nuotraukomis papuošti savo namus, didelio formato įrėmintos nuotraukos – geriausias sprendimas. Mes turime didelę patirtį ruošiant menines nuotraukas interjerui, todėl pagaminsime Jums gražiausias nuotraukas bet kokio dydžio ir formato.

Klientų atsiliepimai

Daugiau nei pusė mūsų fotografuotų porų sugrįžta fotografuotis toliau. Dažnai darome nėštumo ir šeimos fotosesijas.

Ingrida ir Andrius

Norime Jums padekoti už puikias nuotraukas ir, žinoma, albumą. Ačiū už skirtą mums laiką, kantrybę, šiltą ir malonų bendravimą. Esame labai patenkinti Jūsų darbu. Dar kartą ačiū už įamžintas gražiausias mūsų šventės akimirkas. Linkime Jums kūrybinės sekmės.

Arūnė ir Povilas

 Norime, iš visos širdies padėkoti Sergejui , už nuostabų fotografavimą per mūsų vestuves. Jis puikiai išmano savo darbą, žino kaip elgtis, kaip fotografuoti, kaip kada ką daryti. Vestuvės, tai viena iš įsimintiniausių gyvenimo dienų, todėl kiekviena akimirka, jausmas, kurį jauti ta dieną, norisi kad būtų perkeltas į nuotraukas. Sergėjus tai padarė per mūsų vestuves nepriekaištingai. Nuotraukos nuostabios, gražios, nepakartojamas, žavingos, bet kas labiausia matosi, nuotraukose perteiktas mūsų laimės akimirkos, kurias jautėme ta diena, mūsų meilė. Kiekviena nuotrauka turi savo aura ir spinduliuoja emocijomis. e

landscape-nature-man-person.jpg

Quam vestibulum justo velit.

Senectus erat sem tincidunt mi duis vehicula, est diam molestie. Mget wisi, et mollis bibendum nulla, amet malesuada.

Sveiki,

Et ligula sit quam, sapien lorem. Nec risus lorem vestibulum mi facilisis. Tincidunt urna accumsan nec, risus fermentum ut vestibulum, maecenas luctus viverra, tortor nulla et tellus quam. Neque facilisis donec eget sagittis eligendi dapibus, vulputate sapien praesent.

 

+ 370 698 12008

Susisiekime

Senectus erat sem tincidunt mi duis vehicula, est diam molestie. Mauris in ut eget wisi, et mollis bibendum nulla, amet malesuada.

Laisvės al. 51B

Kaunas 44309

+ 370 698 12008
info@tadiena.lt