Patalpų fotografavimas

patalpu fotografavimas

Nekilnojamojo turto nuotraukos, kurios padės Jums parduoti!

Statistika rodo, kad profesionalios nekilnojamojo turto nuotraukos padeda jį parduoti žymiai greičiau. 

Jeigu bandėte patys fotografuoti parduodamas patalpas, tikriausiai pastebėjote, kaip sunku išlaikyti tiesias linijas, išgauti tolygų apšvietimą, išvengti nereikalingų detalių. Telefono arba paprasto fotoaparato galimybių neužtenka, kad aprėpti visą erdvę ir išgauti gražų, proporcingą ir simetrišką vaizdą. 

Mes naudojame profesionalius fotoaparatus, plačiakampius objektyvus,  HDR fotografavimo techniką, trikojus ir pažangius nuotraukų apdirbimo metodus, kas užtikrina aukštą nuotraukų kokybę ir puikų rezultatą.

Nuotraukose atskleisime visas patalpų geriausias savybes ir detales. 

Taip pat darome reprezentacines patalpų ir įmonių nuotraukas internetiniams puslapiams ir reklaminiams bukletams.

Galerija

Mūsų procesas

  1. Poreikių aptarimas
    Susisiekite su mumis iš mūsų kontaktų puslapio, savo el. pašto arba skambinkite mums tel. +37069812008. Papasakokite apie savo poreikius. Aptarsime projekto įgyvendinimo detales ir sąlygas.
  2. Atvyksime į fotografavimo vietą su visa reikalinga įranga.
  3. Nufotografuosime Jūsų patalpas.
  4. Po nuotraukų atrinkimo pilnai jas retušuosime ir sutvarkysime. Per 2-3 darbo dienas gausite nuotraukas paruoštas spausdinimui ir internetinei erdvei.

 

Paslaugų įkainiai

Mūsų paslaugų kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo ir  nuotraukų skaičiaus. Kiekvienas projektas yra unikalus, todėl aptariame fotografavimo detales su kiekvienu klientu individualiai. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums savo pasiūlymą.