Drabužių ir mados fotografija

Padarysime  nuotraukas, kurios padės Jums parduoti

Jūs turite drabužių ar prekių, kurias reikia nufotografuoti internetinei prekybai ar reklaminei medžiagai? Mes padėsime Jums. Nufotografuosime Jūsų drabužių kolekciją, batus, rankines ir kitus aksesuarus kokybiškai ir greitai.

Mūsų studijoje fotografuojame  produktus katalogams, internetinėms parduotuvėms, reklamai ir pan.  Nufotografuosime Jūsų prekes tinkamame fone, sukursime neįprastas įvaizdines Jūsų produktų nuotraukas.  Drabužius galima fotografuoti su Jūsų arba mūsų modeliais.

Jūs gausite aukštos kokybės profesionalias nuotraukas optimizuotas spausdinimo darbams ir internetinei erdvei. Jums reikia tik susisiekti su mumis ir aptarsime Jūsų poreikius bei jų įgyvendinimo sąlygas.

Galerija

Mūsų procesas

 1. Poreikių aptarimas
  Susisiekite su mumis el. paštu arba skambinkite mums tel. +37069812008. Papasakokite apie savo poreikius, produktą. Aptarsime projekto įgyvendinimo detales ir sąlygas.
 2. Produktų pristatymas į studiją
  Pristatykite savo produktus į mūsų studiją. Pasistenkite atrinkti geriausiai atrodančias prekes, be pažeidimų, raukšlių ar kitų matomų defektų.
 3. Nufotografuosime Jūsų produktus
  Kai turėsime Jūsų prekes ir galutinai suderinsime visus fotografavimo klausimus, nufotografuosime viską pagal Jūsų pageidavimus.
 4. Nuotraukų pristatymas
  Po nuotraukų atrinkimo pilnai jas retušuosime ir sutvarkysime. Per 2-3 darbo dienas gausite paruoštas spausdinimui ir internetinei erdvei nuotraukas internetu.

Paslaugų įkainiai

Mūsų paslaugų kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo ir  nuotraukų skaičiaus. Kiekvienas projektas yra unikalus, todėl aptariame fotografavimo detales su kiekvienu klientu individualiai. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums savo pasiūlymą.