Daiktų fotografavimas

Daiktų ir produktų nuotraukos – greitai ir kokybiškai

Padarysime  nuotraukas, kurios padės Jums parduoti

Mūsų studijoje fotografuojame  daiktus ir įvairius produktus katalogams, internetinėms parduotuvėms, reklamai ir pan.  Nufotografuosime Jūsų prekes tinkamame fone, sukursime neįprastas įvaizdines Jūsų produktų nuotraukas. Jūs gausite aukštos kokybės profesionalias nuotraukas greitai ir lengvai. Jums reikia tik susisiekti su mumis ir aptarsime Jūsų poreikius bei jų įgyvendinimo sąlygas.

Galerija

Video paslaugos

Sukursime video klipą, pristatantį Jūsų produktą, paslaugas ar įmonės veiklą.

Mūsų procesas

 1. Poreikių aptarimas
  Susisiekite su mumis iš mūsų kontaktų puslapio, savo el. pašto arba skambinkite mums tel. +37069812008. Papasakokite apie savo poreikius, produktą. Aptarsime projekto įgyvendinimo detales ir sąlygas.
 2. Produktų pristatymas į studiją
  Pristatykite savo produktus į mūsų studiją. Pasistenkite atrinkti geriausiai atrodančias prekes, be įbrėžimų, raukšlių ar kitų matomų defektų.
 3. Nufotografuosime Jūsų produktus
  Kai turėsime Jūsų prekes ir galutinai suderinsime visus fotografavimo klausimus, nufotografuosime viską pagal Jūsų pageidavimus.
 4. Nuotraukų pristatymas
  Po nuotraukų atrinkimo, pilnai jas retušuosime ir sutvarkysime. Per 2-3 darbo dienas gausite paruoštas spausdinimui ir internetinei erdvei nuotraukas internetu.

 

Paslaugų įkainiai

Mūsų paslaugų kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo ir  nuotraukų skaičiaus. Kiekvienas projektas yra unikalus, todėl aptariame fotografavimo detales su kiekvienu klientu individualiai. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums savo pasiūlymą.