360 nuotraukos

virtualios nuotraukos

Daiktų ir produktų 360 laipsnių nuotraukos – greitai ir kokybiškai

Padarysime  nuotraukas, kurios padės Jums parduoti

 

Mūsų studijoje fotografuojame  daiktus ir įvairius produktus katalogams, internetinėms parduotuvėms, reklamai ir pan.  Nufotografuosime Jūsų prekes baltame fone. Virtualios 360 laipsnių nuotraukos padės Jūsų klientams pilnai apžiūrėti ir įvertinti Jūsų produktų išvaizdą ir savybes. Jums reikia tik susisiekti su mumis ir aptarsime Jūsų poreikius bei jų įgyvendinimo sąlygas.

Mūsų procesas

 1. Poreikių aptarimas
  Susisiekite su mumis iš mūsų kontaktų puslapio, savo el. pašto arba skambinkite mums tel. +37069812008. Papasakokite apie savo poreikius, produktą. Aptarsime projekto įgyvendinimo detales ir sąlygas.
 2. Produktų pristatymas į studiją
  Pristatykite savo produktus į mūsų studiją. Pasistenkite atrinkti geriausiai atrodančias prekes, be įbrėžimų, raukšlių ar kitų matomų defektų.
 3. Nufotografuosime Jūsų produktus
  Kai turėsime Jūsų prekes ir galutinai suderinsime visus fotografavimo klausimus, nufotografuosime viską pagal Jūsų pageidavimus.
 4. Nuotraukų pristatymas
  Po nuotraukų atrinkimo pilnai jas retušuosime ir sutvarkysime. Per 2-3 darbo dienas gausite paruoštas spausdinimui ir internetinei erdvei nuotraukas internetu.

 

Paslaugų įkainiai

Mūsų paslaugų kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo ir  nuotraukų skaičiaus. Kiekvienas projektas yra unikalus, todėl aptariame fotografavimo detales su kiekvienu klientu individualiai. Susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums savo pasiūlymą.