Video portretas

Video portretas tai asmeninis vaizdo klipas, pasakojantis apie Jūs, Jūsų pomegius ar profesiją. Mielai sukursime Jums 3-5 min. vaizdo klipą, kuriame parodysime ir atskleisime Jūsų būdą, talentą ar įdomią veiklą. Tai puikus būdas pristatyti save draugams ir šeimos nariams, antrajai pusei ir kitiems. Ir aišku, tai smagi patirtis ir prisimainimai SAU.

Naujausi darbai

Sandra

Viktorija

Eglė

Jogilė

Šarūnas

Jogilė

Pasiruošimas filmavimui

Prieš filmavimą aptarsime kokio vaizdo klipo norėtumėt, sugalvosime įdėją ir scenarijų, parinksime filmavimo vietą. 

Jeigu norite atrodyti natūraliai, užteks atsinešti aprangą, kurią dažniausiai vilkite ir labiausiai mėgstate. O gal norite susikurti visiškai naują įvaizdį ar vaidmenį? Pagalvokite, kokios detalės ir apranga padėtų tai įgyvendinti.

Didelę įtaką galutiniam rezultatui moterims daro makiažas ir šukuosena. Patariame pasinaudoti mūsų profesionalių visažiščių paslaugomis arba pasidaryti profesionalų fotomakiažą grožio salone. 

Aksesuarai ir detalės

Aksesuarus rinkitės tokius, kurie geriausiai tiks prie jūsų aprangos. Pagalvokite apie metų laiką, artėjančias šventes ar progas. Gal norėsite panaudoti detales, atspindinčias šį laikotarpį. Nebijokite kartais ir „perlenkti lazdos“. Geriau į fotosesiją atsinešti daugiau aksesuarų ir kartu atrinksime kas labiausia tiks Jūsų įvaizdžiui.

Jūsų pomėgiai ir veikla

Kas geriau papasakos apie jūs, jei ne jūsų pomėgiai… Daugelis žmonių turi hobį. Koks yra jūsų hobis? Kokie daiktai ar detalės padėtų apie jį papasakoti? Jeigu grojate gitara, atsineškite ją su savimi. Jeigu sportuojate, atsineškite aprangą ar naudojamą sporto inventorių. 

Jeigu dirbate įdomų darbą ar norite pristatyti savo veiklą, aptarsime Jūsų veiklos įpatumus, sugalvosime kaip geriau ir įdomiau juos pavaizduoti ir sukursime nepamirštamą vaizdo klipą apie Jus ir Jūsų veiklą.

Video portreto kaina

Video portretas

€100

€50

 

Filmavimo trukmė iki 1 val.

Vaizdo klipo trukmė iki 5 min.

 

Šį mėnesį taikome 50% nuolaidas video portretams

Paslaugos kaina gali keistis priklausimai nuo projekto sudėtingumo.

SUSISIEKIME
RASKITE MUS
SEKITE MUS

Parašykite