Velykinė fotosesija

velykos

Šv. Velykos – viena iš didžiausių metų švenčių. Tai kupinas džiaugsmo ir stebuklų laikotarpis, kurio laukia vaikai ir suaugusieji.

Kviečiame į mūsų papuoštą studiją Velykinei fotosesijai. Dabar pats geriausiais laikas smagiai praleisti laiką fotosesijoje ir pasidaryti šventinių nuotraukų. Jūs turėsite linksmų ir spalvingų nuotraukų.

Paskubėkite registruotis kuo anksčiau. Vietų skaičius ribotas. Rezervuokitės laiką fotosesijai telefonu +37069812008 arba rašykite info@tadiena.lt.ii

Vėlykinės fotosesijos kaina

Fotosesijos trukmė 30 min. gausite 10 nuotraukų per savaitę. Kaina 39 Eurai.

Fotosesijos trukmė 30 min. gausite 15 nuotraukų per savaitę. Kaina 49 Eurai.

 

Pasiruošimas fotosesijai

Atsineškite šventinę nuotaiką :). Studiją papuošėme taip, kad jaustumėte šventišką nuotaiką ir namų jaukumą. Rasite daug įvairių detalių ir smulkmenų, bet, jeigu turite savo idėjų ir norų, mes mielai Jums padėsime juos įgyvendinti.

Apranga

Velykinei fotosesijai tinka ryškių spalvų drabužiai. Jeigu fotosesijoje dalyvauja daugiau žmonių, svarbu, kad Jūsų drabužiai derėtų vieni prie kitų spalva bei stiliumi. Geriausiai atrodysite nuotraukoje, jeigu visi apsirengsite vienos spalvinės gamos drabužiais. Rinkitės laisvalaikio drabužius, jei norite linksmų ir žaismingų nuotraukų. Žaidimams su vaikais puikiai tinka džinsai.  Avalynė turėtų būti sausa ir švari.

Papildomos paslaugos

Makiažas fotosesijai

Kaina: €20

Fotoknyga

Kaina: nuo €29

Nuotrauka ant drobės

Kaina: nuo €19

Fotosesijos dovanų kuponas

Kaina: nuo €29