Šeimos fotosesija

Tai puiki proga visai šeimai linksmai praleisti laiką, pašėlti ir įsiamžinti šeimos albumui. Gera nuotaika lydės Jus visos fotosesijos metu ir po to, kai žiūrėsite nuotraukas. Jūsų vaikai auga, o nuotraukos Jums primins kokie jie buvo. Jaukioje studijoje jausitės kaip namuose. Nepraleiskite progos pažaisti ir pašėlti su savo vaikais ir tuo pačiu papildyti savo šeimos albumą.

Galerija

Pasiruošimas fotosesijai

Fotosesijos sėkmė priklauso ne tik nuo fotografo meistriškumo, bet ir nuo jūsų pasiruošimo. Mūsų nuotraukos yra apie žmones – tokius, kokie jie yra gyvenime, kokiais jie norėtų būti. Paklauskite savęs, kaip norėtumėte atrodyti nuotraukose. Ką turėtų pasakyti jūsų draugai, pamatę jus nuotraukose? Tai padės apsispręsti, ko reikės fotosesijai. Jeigu norite atrodyti natūraliai, užteks atsinešti aprangą, kurią dažniausiai vilkite ir labiausiai mėgstate. O gal norite susikurti visiškai naują įvaizdį ar vaidmenį? Pagalvokite, kokios detalės ir apranga padėtų tai įgyvendinti.

Aksesuarai ir detalės

Fotografuojantis su mažesniais vaikais, galima atsinešti mėgstamų žaislų, ryškių detalių. Mergaitėms patinka puoštis mamos papuošalais ir aksesuarais, o berniukai mėgsta savo mašinas ir kamuolius. Pliušiniai žaislai, mylimiausia lėlė ar knyga padės vaikui greičiau apsiprasti naujoje aplinkoje ir puikiai tiks nuotraukoms.
Studijoje turime įvairių žaislų ir aksesuarų, kuriuos galėsime panaudoti Jūsų fotosesijoje.

Jeigu Jūsų šeima turi bendrų pomėgių, atsineškite kažką, kas būtų su tuo pomėgiu susiję.

Į fotosesiją galite atsivesti ir savo augintinius.

Apranga

Šeimos fotosesijoje paprastai dalyvauja daugiau žmonių, todėl svarbu, kad Jūsų drabužiai derėtų vieni prie kitų spalva bei stiliumi. Geriausiai atrodysite nuotraukoje, jeigu visi apsirengsite vienos spalvinės gamos drabužiais. Rinkitės laisvalaikio drabužius, jei norite linksmų ir žaismingų nuotraukų. Žaidimams su vaikais puikiai tinka džinsai. Portretinėms nuotraukoms geriausia rinktis ne ryškius, o vienspalvius drabužius. Iškilmingoms nuotraukoms galite pasipuošti puošnesniais drabužiais. Šilumos priduos megztos kepurės ir šalikai, o vasariniai drabužiai ir basos pėdutės suteiks lengvumo ir žaismingumo. Avalynė turėtų būti sausa ir švari.

Papildomos paslaugos

Makiažas fotosesijai

Kaina: €30

Fotoknyga

Kaina: nuo €29

Nuotrauka ant drobės

Kaina: nuo €19

Fotosesijos dovanų kuponas

Kaina: nuo €39