Nėščiosios fotosesija

Nestukes fotosesija

Kūdikio laukimo laikotarpis kupinas džiaugsmo ir laimės. Nėščiosios moters kūnas įgauna gražias formas ir linijas. Tarp kūdikio ir mamos užsimezga ryšys, šilti jausmai, kuriuos mes ir stengiamės užfiksuoti nuotraukose.

7-8 mėnesių nėštukių pilvukas labiausiai tinka fotografuoti.

Galerija

Pasiruošimas fotosesijai

Fotografuotis su pilvuku geriausias laikotarpis yra tada, kai jis jau pakankamai matomas, bet Jums dar nėra sunku judėti. 7-8 nėštumo mėnuo yra geriausias tokiai fotosesijai. Nelaukite paskutinės savaitės, kad nebūtų taip, jog vietoj fotosesijos reikės važiuoti į gimdymo namus :).

Apranga

Suprantame, kad nėštumo laikotarpiu sunku surasti drabužius, į kurios dar telpate. Laimei, visai nebūtina turėti tokių drabužių fotosesijai. Juk smagiai atrodo marškinėliai, prasegti apačioje ir atidengiantys gražų pilvuką. Neužsisegantys džinsai irgi yra neatsiejama šio laikotarpio dalis ir jie gali būti linksmų nuotraukų atributas. Būsimoms mamoms puikiai tinka tėčio paskolinti marškiniai. Tinka visi drabužiai, išryškinantys pilvuką – marškinėliai, aptempti golfai ir suknelės, užrišami ir užsegami megztiniai.
Fotografuojantis kartu su tėveliu ar vaikais, stenkitės suderinti drabužių spalvas ir stilių.

Avalynė turėtų būti sausa ir švari. 

Aksesuarai ir detalės

Visoms moterims tinka gėlės, jos gražiai atrodo ir nėščiosios nuotraukose. Ypač tinka gėlės su stambiais žiedais. Jeigu jau turite vaikučio batelius, kojines ar kepuraitę, atsineškite į fotosesiją. Nėščiosios moters kūnas išsiskiria gražiomis linijomis. Jeigu norėsite nufotografuoti apnuogintą pilvuką ir gražias linijas, mūsų studijoje panaudosime įvairių spalvų medžiagas ir skraistes.

Papildomos paslaugos

Makiažas fotosesijai

Kaina: €30

Fotoknyga

Kaina: nuo €29

Nuotrauka ant drobės

Kaina: nuo €19

Fotosesijos dovanų kuponas

Kaina: nuo €39