Kūrybinė fotosesija

Teminė fotosesija

Kūrybine fotosesija mes vadiname teminę fotosesiją, kurios metu sukursime Jums ypatingą, nerealų ar egzotišką stilių, sugalvosime fotosesijos temą ir scenarijų. Fotosesija gali vykti studijoje arba kitoje aplinkoje, kuri geriausiai atspindi pasirinktą tematiką. Tai puiki galimybė drąsiai pasinerti į fantazijos pasaulį ir turėti visiškai nerealias nuotraukas.

Jūsų svajonės vertos būti įgyvendintos.

Galerija

Pasiruošimas fotosesijai

Kūrybinė fotosesija – tai daugiau negu paprasta fotosesija. Pasiruošimas jai užima daugiau laiko ir reikalauja daugiau pastangų. Prieš fotosesiją susitiksime ir aptarsime pagrindinę fotosesijos idėją. Kiekviena kūrybinė fotosesija yra unikali. Ji gali būti susijusi su jūsų pomėgiais ar talentais arba gali būti visiškai neįprasta Jums. Kartu nuspręsime, kokio įvaizdžio norėtumėte, ir pradėsime ruoštis fotosesijai. Stilistai rūpinsis Jūsų išvaizda – drabužiais, šukuosena, makiažu. Jeigu nuspręsite fotografuotis ne studijoje, surasime fotosesijos vietą išvykoje. Galima fotografuotis mūsų studijoje arba gamtoje, apleistuose griuvėsiuose ar prabangiuose viešbučio apartamentuose. 

Susisiekite su mumis ir suderinsime visas detales, paskirsime fotosesijos laiką ir tada liks tik įgyvendinti Jūsų svajonę.

Kūrybinė

Nuo

€200

Trukmė iki 3 val.;

30 retušuotų nuotraukų;

Sušukavimas, makiažas 1 asmeniui;

3 stilisto parinkti drabužių variantai.

Papildomos paslaugos

Fotoknyga

Kaina: nuo €29

Nuotrauka ant drobės

Kaina: nuo €19

Fotosesijos dovanų kuponas

Kaina: nuo €39