Kalėdinė fotosesija

Kalėdinė fotosesija

Kalėdos – didžiausia metų šventė. Tai kupinas džiaugsmo ir stebuklų laikotarpis, kurio laukia vaikai ir suaugusieji.

Kviečiame į mūsų papuoštą studiją Kalėdinei fotosesijai. Dabar pats geriausiais laikas smagiai praleisti laiką Kalėdinėje fotosesijoje ir pasidaryti šventinių nuotraukų. Jūs turėsite unikalų šventinį sveikinimą.

Paskubėkite registruotis kuo anksčiau. Vietų skaičius ribotas. Rezervuokitės laiką fotosesijai telefonu +37069812008 arba rašykite info@tadiena.lt.

Studija TaDiena.lt

Kalėdinės fotosesijos kaina

Fotosesijos trukmė 30 min. gausite 10 nuotraukų per 1-2 savaites. Kaina 49 Eurai.

Fotosesijos trukmė 30 min. gausite 15 nuotraukų per 1-2 savaites.  Kaina 59 Eurai.

Fotosesijos trukmė 60 min. gausite 25 nuotraukas per 1-2 savaites Kaina 75 Eurai.

* Jeigu fotosesijoje dalyvauja daugiau nei 6 žmonės, taikomas papildomas 10 Eurų mokestis.

Pasiruošimas fotosesijai

Atsineškite šventinę nuotaiką :). Studiją papuošėme taip, kad jaustumėte šventišką nuotaiką ir namų jaukumą. Rasite daug įvairių detalių ir smulkmenų, bet, jeigu turite savo idėjų ir norų, mes mielai Jums padėsime juos įgyvendinti.

Apranga

Kalėdinei fotosesijai reikėtų rengtis taip, kaip pasipuoštumėt sutikti Kalėdas namuose. Jeigu Kalėdinėje fotosesijoje dalyvauja daugiau žmonių, svarbu, kad Jūsų drabužiai derėtų vieni prie kitų spalva bei stiliumi. Geriausiai atrodysite nuotraukoje, jeigu visi apsirengsite vienos spalvinės gamos drabužiais. Rinkitės laisvalaikio drabužius, jei norite linksmų ir žaismingų nuotraukų. Žaidimams su vaikais puikiai tinka džinsai. Iškilmingoms nuotraukoms galite pasipuošti puošnesniais drabužiais. Šilumos priduos megztos kepurės, kojinės ir šalikai. Avalynė turėtų būti sausa ir švari.

Papildomos paslaugos

Makiažas fotosesijai

Kaina: €25

Fotoknyga

Kaina: nuo €29

Nuotrauka ant drobės

Kaina: nuo €19

Fotosesijos dovanų kuponas

Kaina: nuo €39