Fotosesija išvykoje, gamtoje

Fotosesiją galime atlikti gamtoje arba miesto aplinkoje. Taip pat galime atvykti ir į Jūsų namus arba kitą pageidaujamą vietą. Pageidaujant, fotosesijai galime užsakyti viešbučio apartamentus.  

Galerija

Pasiruošimas fotosesijai

Fotosesijos sėkmė priklauso ne tik nuo fotografo meistriškumo, bet ir nuo jūsų pasiruošimo. Mūsų nuotraukose svarbiausi esate Jūs. Paklauskite savęs, kaip norėtumėte atrodyti nuotraukose? Ką turėtų pasakyti jūsų draugai pamatę jus nuotraukose? Tai padės apsispręsti, ko reikės fotosesijai. Jeigu norite atrodyti natūraliai, užteks atsinešti aprangą, kurią dažniausiai vilkite ir labiausiai mėgstate. O gal norite susikurti visiškai naują įvaizdį ar vaidmenį? Pagalvokite, kokios detalės ir apranga padėtų tai įgyvendinti.

Didelę įtaką galutiniam rezultatui moterims daro makiažas ir šukuosena. Jeigu norite tikrai gražių nuotraukų, patariame pasinaudoti mūsų profesionalių visažiščių paslaugomis arba pasidaryti profesionalų fotomakiažą grožio salone. Nustebsite, ką gali padaryti išmanantys savo darbą grožio specialistai.

Pageidaujant, galite užsakyti mūsų drabužių stilisto paslaugas.

Išvykoje

€99

€85

Trukmė iki 60 min.;

30 retušuotų nuotraukų;

Fotosesija pasirinktoje vietoje Kaune 

arba gamtoje.

Papildomos paslaugos

Makiažas fotosesijai

Kaina: €30

Fotoknyga

Kaina: nuo €29

Nuotrauka ant drobės

Kaina: nuo €19

Fotosesijos dovanų kuponas

Kaina: nuo €39