Erotinė fotosesija

Erotinė fotosesija – tai unikalus intymus išgyvenimas. Nesvarbu, tai individuali ar poros erotinė fotosesija, mes garantuojame diskretiškumą ir užtikriname privatumą, jaukią aplinką ir palaikymą. Panaudoję profesionalų makiažą, šviesas ir šešėlius, atskleisime Jūsų grožį ir seksualumą, padėsime atpažinti savo intymųjį AŠ.
Profesionalus fotografo darbas ir jauki studijos aplinka padės Jums atsipalaiduoti, o su fotografo patarimais atskleisite visą savo žavesį ir grožį.

Jūsų erotinės nuotraukos gali būti netikėta ir jaudinanti dovana mylimam žmogui. Aktų nuotraukos – tai būdas užfiksuoti tam tikrą Jūsų gyvenimo laikotarpį. Prabėgus metams pažiūrėję į jas, galėsite pasakyti „Aš tai padariau, ir tai velniškai gražu!“

Galerija

Darome dviejų tipų erotines fotosesijas.

Meninė erotinė fotosesija

Nuogas kūnas yra gražiausias gamtos kūrinys. Meninės fotosesijos metu atkleidžiamos gražiausios Jūsų kūno formos. Neįprastos pozos, tinkamai parinktas apšvietimo kampas sukuria kūno linijų, šviesos ir šešėlių žaismą. 

Tokių nuotraukų nepasidarysite namuose. Fotografo patarimai padės atrasti geriausias pozas ir formas. Jeigu Jūs sportuojate, šokate ar tiesiog esate plastiškas ir lankstus žmogus, nuotraukos bus dar originalesnės ir gražesnės. Tokiomis nuotraukomis bus malonų grožėtis, jas galima rodyti draugams ir net pasikabinti namuose ant sienos. 

menine fotosesija

Buduarinė fotosesija

Tokia fotosesija skirta žmonėms, kurie nori atrodyti jausmingi, gundantys ir seksualūs. Čia pagrindinis dėmesys skiriamas aistrai. Šios nuotraukos – puiki dovana antrajai pusei. Poros erotinėje fotosesijoje daugiausia dėmesio skiriame Jūsų jausmams. Nauji patyrimai Jus dar labiau suartins, o padarytos nuotraukos išliks Jūsų paslaptimi ir maloniai praleisto laiko fotosesijoje prisiminimu. Kad turėtumėte laiko atsipalaiduoti prieš fotoaparatą, patariame rinktis VIDUTINĘ arba ILGĄJĄ fotosesiją. Erotinės nuotraukos fotografo galerijose be kliento sutikimo nepublikuojamos. Anonimiškumas garantuojamas!

Buduarine fotosesija

Pasiruošimas fotosesijai

Prieš erotinę fotosesiją svarbu gerai pailsėti ir išsimiegoti. Nepamirškite atlikti kūno gražinimo procedūrų. Kelias valandas prieš fotosesiją nepatartina dėvėti aptemptų drabužių ir apatinių, kad jie nepaliktų žymių ant kūno. Patariame prieš fotosesiją pasidaryti profesionalų makiažą pas mus arba grožio salone, kad nuotraukose atrodytumėte nepriekaištingai.  

Apranga

Meninei fotosesijai reikėtų kuo mažiau drabužių. Čia svarbiausia kūno formos ir linijos. Fotosesijos metu galime naudoti įvairias medžiagas ir skraistes, kurias turime studijoje.

Buduarinei fotosesijai galite atsinešti gražų apatinį trikotažą, aukštakulnius batelius. Prie nuogo kūno puikiai tiks užsegami arba užrišami megztiniai, kailiai, ilgi marškiniai.

Pageidaujant, galite užsakyti mūsų drabužių stilisto paslaugas.

 

Aksesuarai ir detalės

Aksesuarus rinkitės tokius, kurie geriausiai tiks prie jūsų aprangos. Nebijokite kartais ir “perlenkti lazdos”. Geriau į fotosesiją atsinešti daugiau aksesuarų, ir su fotografo pagalba suderinti tai, kas geriausiai tiks nuotraukoms.

Papildomos paslaugos

Makiažas fotosesijai

Kaina: €30

Fotoknyga

Kaina: nuo €29

Nuotrauka ant drobės

Kaina: nuo €19

Fotosesijos dovanų kuponas

Kaina: nuo €39