Apie TaDiena.lt

Mūsų tikslas – sukurti Jūsų ir Jums svarbių akimirkų meniškas ir įsimintinas nuotraukas, kurios džiugins Jus visą gyvenimą.

Fotostudija TaDiena.lt įsikūrusi Kaune, Laisvės alėjos kieme, netoli fontano. Studijoje rasite jaukią ir šiltą aplinką, kuri panašesnė į namus. Jūsų patogumui įrengta vieta pasiruošti ir persirengti prieš fotosesiją. Studija yra erdvi, todėl čia – puiki vieta mergvakario ar bernvakario, krikštynų ar vestuvių fotosesijai.

Fotostudijoje naudojami šviesūs, tamsūs ir spalvoti fonai, profesionali studijinio apšvietimo įranga, o tai užtikrina aukštą nuotraukų kokybę bei apšvietimo schemų įvairovę. Esame sukaupe didelę kolekciją vaikiškų dekoracijų ir žaislų, kad vaikų nuotraukos būtų idomios ir linksmos. Studijoje TaDiena.lt yra visko, ko reikia, kad būtų atlikta asmeninė ar grupinė fotosesija, sukurtos nuostabios ir įsimintinos Jūsų nuotraukos ir smagiai praleistas laikas.

Apie mus

Sergejus Panciriovas

Fotografuoju, kuriu nepamirštamas akimirkas.

Profesionaliai fotografuoju jau daugiau kaip 10 metų.

Šiame darbe man patinka sutikti naujus ir įdomius žmones, padėti jiems atsiskleisti ir patikėti savimi.

Dar man patinka meninė fotografija. Dalis mano nuotraukų iškeliavo į privačias kolekcijas, viešbučių ir biurų interjerus. Man smagu suvokti, kad žmonėms patinka mano sukurti darbai.

fotografai

Ramunė Panciriovienė

Darau makiažą, retušuoju nuotraukas, fotografuoju.

Visažo paslaptis studijavau  ISPADO, SLA akademijoje Lietuvoje, Paryžiuje bei įvairiuose seminaruose. 

Stengiuosi atskleisti natūralų moters grožį pabrėžiant jos ypatumus ir atskleidžiant jos gražiausias puses.

klientų

Atsiliepimai

Sveiki, fotografavausi Jūsų studijoje, o atsiimdama nuotraukas neturėjau galimybės padėkoti. Esu patenkinta ne tik rezultatu, bet ypač pačia fotosesija. Jūsų nuoširdus ir paprastas bendravimas sukuria šiltą ir jaukią atmosferą, kuri būtina tokioms pozuotojoms kaip aš, įsitempusioms ir nusiteikusios beveik priešiškai. Todėl ačiū už puikiai praleistą laiką ir profesionalų rezultatą. Būtinai rekomenduosiu Jus savo pažįstamiems. Sėkmės darbuose.

Aistė

Sveiki, didelis ačiū už nuostabią foto sesiją ir kokybiškas,meniškas ir labai gražias nuotraukas!!!!!!!!:) 

Pagarbiai, Mikalauskai

Labai aciu uz grazias nuotraukas, aciu uz profesionalu darba. Sekmes darbuotis! Iki kitu susitikimu. 

Zydrone

Labai dekoju uz puikias nuotraukas ! Buvo labai smagu apsilankyti Jusu studijoje.. Perduokit aciu ir makiazo specialistei. Deja, vardo ne nepaklausiau tikriausiai? Labai puikiai ji atliko, kaip tik toks kokio ir norejau. Tad sekmes darbuose, tikiuosi dar susitiksim ir kita karta !

Pagarbiai, Daura

Norejau jums padekoti uz labai grazias seimos fotosesjos nuotraukas! Kaina, kokybe ir jusu profesionalumas pukiai atitiko musu lukescius, dar karta dekoju ir linkiu jums geru svenciu!

Jurgita

Laba diena,

Labai aciu uz nuostabias nuotraukas. Rezultatu esu tiesiog susizavejusi. Dar karta aciu.

Erika

Sveiki, ačiū už nuotraukas, rezultatas tikrai nenuvylė, esam labai patenkinti ! Pažadam sugrįžti ;)) !

Inesta

Ačiū už labai gražias nuotraukytes. Vilma jau baigia ekrane skyle pražiūrėti J. Pagarbiai Darius, Vilma ir Mangirdas

Darius, Vilma ir Mangirdas

Sveiki, labai esam dekingi jums uz kantrybe mus fotografuojant, buvo labai smagu, nuotraukos nuostabios,Aciu

Arunas

Parašykite Mums

Laisvės al. 51B, Kaunas 44309

UŽEIKITE

+370 698 12008

SKAMBINKITE

info@tadiena.lt

RAŠYKITE

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Raktiniai žodžiai: fotostudija Kaune, studija, fotosesija, asmeninė fotosesija, erotinė fotosesija, poros fotosesija, romantinė fotosesija, vaiko, vaikų, kūdikio fotosesija, nėštukės fotosesija, nėščiosios fotosesija, vestuvinė fotosesija, proginė fotosesija, šeimos fotosesija, krikštynų fotosesija, modelio portfolio, komercinė fotosesija, reklaminė fotografija, fotografas, komercinė fotografija, meninė nuotrauka, meninės nuotraukos, nuotraukos ant drobės, didelio formato nuotraukos, fotografas, fotografai Kaune