Apie TaDiena.lt


Mūsų tikslas – sukurti Jūsų ir Jums svarbių akimirkų meniškas ir įsimintinas nuotraukas, kurios džiugins Jus visą gyvenimą.

Fotostudija TaDiena.lt įsikūrusi Kaune, Laisvės alėjos kieme, netoli fontano. Studijoje rasite jaukią ir šiltą aplinką, kuri panašesnė į namus. Jūsų patogumui įrengta vieta pasiruošti ir persirengti prieš fotosesiją. Studija yra erdvi, todėl čia – puiki vieta mergvakario ar bernvakario, krikštynų ar vestuvių fotosesijai.

Fotostudijoje naudojami šviesūs, tamsūs ir spalvoti fonai, profesionali studijinio apšvietimo įranga, o tai užtikrina aukštą nuotraukų kokybę bei apšvietimo schemų įvairovę. Studijoje TaDiena.lt yra visko, ko reikia, kad būtų atlikta asmeninė ar grupinė fotosesija, sukurtos nuostabios ir įsimintinos Jūsų nuotraukos ir smagiai praleistas laikas.

 

Sergejus Panciriovas – fotografas, menininkas, dėstytojas

 

Sergejus Panciriovas

Jums siūloma didesnė nei 10 metų patirtis fotografijoje. Sergejaus darbai publikuojami asmeninėse ir grupinėse parodose. Jo nuotraukos puošia meninės fotografijos mėgėjų ir kolekcionierių būstus, įmonių ir viešbučių interjerus. Sergejaus vedamuose fotografijos seminaruose ir kūrybinėse dirbtuvėse pradedantys ir pažengę fotografai semiasi naujų žinių ir patirties.

Ramunė Panciriovienė – visažo specialistė, fotografė

 

Ramunė Panciriovienė

Visažo meistriškumą studijavo ISPADO, SLA akademijoje Lietuvoje, Paryžiuje bei įvairiuose seminaruose. Ramunės makiažai padeda atskleisti moterų grožį, sukurti naują įvaizdį fotosesijai, pasipuošti šventei. Subtilus grožio suvokimas leidžia Ramunei pamatyti ir paryškinti gražiausias žmonių puses.

Studijos ir fotografų kontaktai:

Laisvės al. 51 B, Kaunas

info@tadiena.lt

Tel. 8 698 12 008; 8 687 12 088

Kaip mus rasti

Kaip mus rasti