Fotosesija Studijoje TaDiena.lt

FOTOSESIJA FOTOSTUDIJOJE IR IŠVYKOJE, FOTOKNYGA, FOTOSESIJOS DOVANŲ KUPONAI

 

 

Fotosesija

Studija TaDiena.lt tai jauki ir moderni fotostudija įkurta 2008 m. Kaune, Laisvės al. 51B. Fotostudijoje dirba profesionalus fotografas, retušuotojai, makiažo specialistai ir stilistai. Mūsų  komanda siekia, kad fotosesija būtų nepriekaištinga, o klientas patenkintas.

Pas mus atliekamos įvairios fotosesijos – asmeninė, poros romantinė fotosesija, erotinė, nėščiosios fotosesija, šeimos ir vaiko fotosesijos. Taip pat į studiją kviečiame fotografuotis mergvakarius, draugų kompanijas, kolektyvus. Mūsų fotografas atliks Jūsų proginę fotosesiją – puikias vestuvių arba krikštynų nuotraukas. Fotografas gali įamžinti Jūsų šventės ceremoniją ir atlikti fotosesiją pasirinktoje vietoje. Fotografas fotografuoja ir išvykoje. Pasirinkite fotosesiją pagal savo nuožiūrą – mieste, gamtoje arba visiškai neįprastoje vietoje. Į fotosesiją galite atvykti jau pasiruošę, tačiau mes rekomenduojame pasinaudoti mūsų vizažistų ir stilistų paslaugomis. Įspūdingai atrodo įrėmintos nuotraukos arba ant drobės.

 

Tikslas – gražios nuotraukos

Tikriausiai norėtumėt namuose džiaugtis savo įdomiais portretais ar nustebinti artimuosius ir draugus gražiomis nuotraukomis. Kaip smagu bus, prabėgus laikui prisiminti, kokie buvote, žiūrint nuotraukas asmeniniame albume ar fotoknygoje.

Mes norime Jums padėti

Dažnai sutinkame žmones, kurie nemėgsta fotografuotis, nejaukiai jaučiasi prieš fotoaparatą, nežino kaip pozuoti ir gražiai atrodyti nuotraukose. Fotografo patarimai padės Jums atsipalaiduoti. Jis parinks tinkamą pozą, apšvietimą ir kompoziciją taip, kad nuotrauka būtų natūrali ir graži, o Jūs liktumėte patenkinti.

Studija įrengta su visais patogumais. Čia šilta ir jauku, jausitės kaip namuose. Turime atskirtą persirengimo erdvę, skirtingus fonus ir baldus įvairioms kompozicijoms, profesionalią techniką ir apšvietimus kokybiškoms nuotraukoms. Vaikams yra daug žaislų ir įdomių aksesuarų.

Fotostudijoje atlikome daugiau kaip 4000 fotosesijų. Savo patirtį fotografas panaudos tam, kad sukurtų Jums nepamirštamą įspūdį ir gražiausias nuotraukas, kurios ilgai džiugins Jus ir Jūsų artimuosius.

Fotosesija gali būti puiki pramoga, o po jos dar turėsite ir gražių nuotraukų!

Geriausias laikas fotografuotis – DABAR

Užsisakykite fotosesiją sau, ar padovanokite savo mylimam žmogui. Gražios ir profesionalios nuotraukos papildys Jūsų asmeninį albumą arba papuoš Jūsų namų sienas.

Gražios akimirkos gali tęstis ilgai…

Fotosesijos kaina

Fotosesijos kaina

Šį mėnesį taikomos nuolaidos. Nedelskite ir registruokitės dabar!

Dovanų kuponai

Dovanų kuponas fotosesijaiČia galite įsigyti fotosesijos dovanų kuponą

Fotosesijų aprašymai. Pasirinkite Jus dominantį fotosesijos tipą

 

 

 

 


 

 

Atsiliepimai

Norime Jums padekoti uz puikias nuotraukas ir, zinoma, albuma. Aciu uz skirta mums laika, kantrybe, silta ir malonu bendravima. Esame labai patenkinti Jusu darbu. Dar karta aciu uz iamzintas graziausias musu sventes akimirkas. Linkime Jums kurybines sekmes. Pagarbiai, Ingrida ir Andrius

Labai aciu uz grazias nuotraukas, aciu uz profesionalu darba. Sekmes darbuotis! Iki kitu susitikimu. pagarbiai, Zydrone
Sveiki, didelis ačiū už nuostabią foto sesiją ir kokybiškas,meniškas ir labai gražias nuotraukas!!!!!!!!:) Pagarbiai, Mikalauskai

Daugiau atsiliepimų…


 
 

Taip pat siūlome:

 

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Raktiniai žodžiai: fotostudija Kaune, studija, fotosesija, asmeninė fotosesija, erotinė fotosesija, poros fotosesija, romantinė fotosesija, vaiko, vaikų, kūdikio fotosesija, nėštukės fotosesija, nėščiosios fotosesija, vestuvinė fotosesija, proginė fotosesija, šeimos fotosesija, krikštynų fotosesija, modelio portfolio, komercinė fotosesija, reklaminė fotografija, fotografas, komercinė fotografija, meninė nuotrauka, meninės nuotraukos, nuotraukos ant drobės, didelio formato nuotraukos, fotografas, fotografai Kaune