Mūsų paslaugos

Fotosesija studijoje arba išvykoje

Vestuvių fotografai

Krikštynų fotografavimas

Komercinė ir reklaminė fotografija

Modelio portfolio

Meninė fotografija interjerui puošti

 

 

Fotosesija studijoje arba išvykoje

Mūsų studija įrengta taip, kad Jūs jaustumėtės kaip namuose. Įvairus fonai ir profesionali apšvietimo įranga leidžia padaryti įvairių ir įdomių nuotraukų – tokių negalėsite padaryti įprastomis sąlygomis namuose ar su draugais. Fotosesiją mūsų studijoje arba išvykoje prisiminsite kaip nuotykį ir puikią pramogą, o profesionalios nuotraukos nustebins Jus ir Jūsų draugus.

 

Vestuvių ir krikštynų fotografavimas

Profesionaliai ir įsimintinai įamžinsime Jūsų vestuves ar vaiko krikštynas. Patarsime ir pasiūlysime moderniausius ir įspūdingiausius sprendimus nuotraukoms demonstruoti ir laikyti. Mūsų albumai išsiskiria skoningu ir šiuolaikišku dizainu, o spausdintos ir įrėmintos nuotraukos – puiki Jūsų būsto puošmena.

 

Komercinė ir reklaminė fotografija

Dalykinis portretas, produktų nuotraukos katalogui ir reklaminiam bukletui, internetinei svetainei, grupės, atlikėjo ar menininko reprezentaciniai portretai ir plakatai, interjero ir eksterjero nuotraukos – visa tai galime įgyvendinti, aptarę Jūsų projektą. Susisiekite su mumis ir suderinsime visas detales.

 

Modelio portfolio

Darome modelio portfolio fotosesijas. Modeliams reikia nuolat papildyti savo portfolio. Profesionalios nuotraukos tinkamai reprezentuoja modelį, jo galimybes ir sugebėjimus. Su mūsų patarimais ir profesionaliomis nuotraukomis, jums atsidarys daug daugiau durų į profesionalių modelių pasaulį.

 

Meninė fotografija interjerui puošti

Turime surinkę didelę kolekciją meninių nuotraukų. Kviečiame aplankyti mūsų virtualią meno galeriją www.sp-foto.lt. Išsirinkite mėgstamas nuotraukas iš skirtingų tematikų galerijų ir mes padarysime menines nuotraukas Jūsų namų ar biuro interjerui.